• Telefon: 0216-475-3-383
  • Fax : 0216-475-3-383

Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

TruvaBilgisayar - Bilgisayar Ve Güvenlik Sistemleri Çözüm Ortağı

Misyon ve Amaçlarımız

  • PDF

Teknik Servis
 
Teknik servis hizmetimiz bilgisayarınızda oluşan donanımsal ya da yazılımsal (sistem çökmesi, virüs bulaşması vb.) gibi sorunların çözülmesi ve parça satışı, bakım, onarım, servis hizmetleri verilmektedir.
 
 Telefon Hat Ve Adsl Başvuruları
 Hiçbir ücret alınmadan, nüfus cüzdanı fotokopisi ile evinize ya da işyerinize telefon hattı ve ADSL bağlantısı kurulumu hizmeti verilmektedir.
 
 Network (Ağ) Hizmetleri
 
Ms Windows 2003, 2008, XP, Vista, Windows 7 satış, kurulumları ve yapılandırması, kablolu veya kablosuz network sistemleri, CAD5, CAD6 ve Fiber Optik, Multimode, Singlemode yapısal altyapı kablolama, network danışmanlık hizmetlerini, uzman enstalasyon ekiplerimizle sunuyoruz.
 
 Güvenlik Kamera Sistemleri
 
Bu sistem ile dünyanın neresinde olduğunuz farketmez, internet aracılığı ile sisteme şifre ve özel yetkilerde bağlanıp, canlı görüntüleri seyredebilirsiniz. İstenildiği zaman da bu görüntüleri delil olarak da kullanabilirsiniz.
 
 Bilgisayar Bakım Anlaşması
 Ticari işletmeler için bilgisayardan kaynaklanan en ufak sorun, hem personelin vakit kaybına hem ticari zararlara sebebiyet vermektedir. O zaman sorun meydana geldikten sonra çözüm bulmaya değil, sorunun meydana gelmesini engellemeye çalışmak gerekmektedir. Bunun en geçerli ve ekonomik yolu, Bakım Anlaşmasından geçmektedir.


Son Güncelleme: Perşembe, 24 Kasım 2011 17:44

1.jpg
You are here Misyon ve Amaçlarımız