• Telefon: 0216-475-3-383
  • Fax : 0216-475-3-383

Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

TruvaBilgisayar - Bilgisayar Ve Güvenlik Sistemleri Çözüm Ortağı

Hakkımızda

  • PDF

2009 yılında kurulan firmamız, müşteri memnuniyetinden aldığı güçle bu günlere emin adımlarla gelmiştir. Bundan sonra da aynı kararlılıkla müşterilerini daha iyi noktalara getirmek için sürekli çalışmaya devam edecektir.
En son teknolojiyi en uygun fiyata müşterilerine götürmeyi kendine görev edinen firmamız, bilgisayar donanımları, bilgisayar yazılımları ve teknik desteğiyle her an müşterilerinin yanındadır.
Truva Bilgisayar, memnun kalmış müşterisine her konuda profesyonel hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Tecrübeli, güvenilir, çözüm üretebilen, kaliteli bir hizmetle kaliteli bir iş yapmak istiyorsanız bizi mutlaka denemelisiniz.
Bilgisayar teknik servis, network(ağ) hizmetleri, güvenlik kamera sistemleri, server sistem kurulum ve yönetimlerinde teknolojinin yeni adresi Truva Bilgisayar.

 

 


Hosting Saglayıcımız Aktif Bilişim Pamukkale Üniversitesi Teknoloji Gelistirme Bölgesi’nde işinin uzmanları çalışıyor sitenizle iligili 24 saat destek alabiliyorsunuz.  hosting firması soranlara Aktif Bilişimi tavsiye ediyorum çünkü aynı dili konuşan işini iyi yapan size gerçekten yardımcı olan en önemlisi yardımcı olmak isteyen firma sayısı çok az  eğer bu işlerde acemiyseniz  Aktif Bilişimi gönül rahatlığı ile tavsiye ederim..

Son Güncelleme: Pazartesi, 24 Şubat 2014 17:26

5.jpg
You are here Hakkımızda