istanbul Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım

  1. Responsive Tasarım(Masaüstü, Dizüstü, tablet PC, TV ve tüm telefonlara uygun görünüm.
  2. Günümüzde web sitesi ziyaretçi istatistiklerinde %40’a ulaşan Tablet PC ve Cep Telefonları kullanıcı kitlesi kazanılmış olur
  3. Cep telefonları için ayrıca uygulama yazılımı ve masrafına gerek kalmadığı gibi kullanıcılar tarayıcı adres satırlarına sitenizi yazarak erişebilirler. Böylelikle hem ziyaretçiler sitenizin cep telefonu versiyonunu indirmek zorunda kalmazlar hemde masaüstü PC de gezer gibi, sitenizin içeriğini dolaysız bir biçimde tarayıcılarından gezebilirler.
  4. Ziyaretçilerinizde kullanım kolaylığı ve responsive desteğiyle olumlu bir izlenim bırakırsınız.
  5. Suya sabuna dokunmazsınız, sitenizin içeriği Responsive tasarıma uygun olarak girilir. Böylelikle hem sitenizde ideal bir görünüm yakalamış olursunuz hem de sayfalarda sık rastlanan sayfa taşmaları, yazaı karakter, medya bileşenlerinde ortaya çıkan düzensizlik ortadan kalkmış olur.
  6. Kullanım kolaylığı sağlar.
  7. Tüm cihazları destekleyen bir web sitesine ekonomik olarak sahip olabilirsiniz.

İnternet hayatımızın temel bir parçası haline geldi. İnternet sadece iletişim ağı açısından değil, bilgi ve hizmet almak istediğimiz her konudan, iletişime, bir yerden bir yere adres bulmaktan, sosyal ağ paylaşıma kadar, her an aklımıza gelecek her türlü soru ve sorunda başvurduğumuz en temel araç haline geldi. Her işyerinde olduğu gibi, artık neredeyse her eve internet girdi ve insanlar, her konu ve alanda interneti kullanır, internete başvurur hale geldi. Bu koşullarda varlık gösterebilmek, dünya iletişim ağına ve insanlara yakın olmak demektir. Web sitesi dünyaya açılan bir kapı ise, sizin siteniz de dünyanın size açıldığı kapıdır.

Özgün, Kullanıcı Dostu Tasarımlar

Geçmişte web sitesi dendiğinde aklımıza göz alıcı, sağı, solu aşırı yüklü ve etrafta hareketli, dikkat dağıtıcı animasyonlar, hareketli resimlerden oluşan, caf, caflı bir yapı gelirdi. Oysa bu gün karmaşa ve içerik yüküyle karşılaştıkları bir ortam değil, aksine web sitelerinin içeriğiyle alanına özgün olması, sade, karmaşadan uzak ve içeriğin kolayca ön plana çıkartılması önem kazanmıştır. Örneğin ziyaretçi her hangi bir hizmet ya da ürün bakmak için sitenize eriştiğinde, site ne kadar caf, caflı olursa olsun içerisinde kayboluyorsa, vakti boşa gidiyor demektir. Belkide bir çok ziyaretçi, daha site açılmadan kapatacak, ya da çok yüklü içeriğe vakit, nakittir düşüncesiyle vakit ayıramayacak, incelemekten vazgeçecek ve böylelikle ziyaretçi kaybına yol açacaktır. Bu ve buna benzer nedenler gözönüne alındığında, tasarım ve içeriğin, kullanıcı dostu arayüzle tasarlanması gerekir.

SEO ve İçerik optimizasyonu

SEO Search Engine Optimization, Arama Motorları için site optimizasyonu-uyumu olmakla birlikte, doğru link sistemi ve özgün içerik web sitenizin internet ortamında bulunabilirlik oranını yükseltecektir. Yaptığımız tüm WEB siteleri SEO uyumludur ve ekstra ücret gerektirmez. Bununla birlikte yine ücretsiz olarak site kayıt, webmaster işlemleri ve site haritası tarafımızdan yapılmakta ve işleme alınmaktadır.

Web Tasarım ve Yayın

Web siteniz, telefon veya iletişim yoluyla bize ulaştığınızda, hazırlanmaya başlanır. Öncelikle renkleriniz ve web sitenizin hitap edeceği kitleye, yayın alanı ve içeriğe göre fiyatı belirlenerek, uygun görmeniz halinde, Demosu hazırlanır. Hazırlık sürecinde, sizden basit resim ve içerik, ayrıca üzerinde anlaşmaya varılan ücretin yarısı talep edilir. Tüm bu süreçlerde size bilgi verilir ve sizden fikir ve bilgiler alınır. Web sitenizi suya, sabuna dokunmayın sloganıyla hazırlar ve yayına sunarız