Soğanlık Bilgisayar Servisi

Soğanlık Bilgisayar teknik servis bakım onarım, web sitesi, şirket maili, güvenlik kamera sistemleri kurulum ve destek hizmetleri

Kartal Soğanlık bölgesinde bilgisayar teknik servis satış kurulum kablolu kablosuz ağ kurulum dosya yazıcı paylaşımları notebook onarım notebook parça değişimi

Soğanlık Bilgisayar Teknik Servis

Teknik Servis
Notebook Tamiri ,Notebook Parça Değişimi , Notebook Ekran Degişimi  , Notebook Harddisk Değişimi , Notebook Adaptör , Notebook Batarya , Notebook Onarım , Masaüstü  Bilgisayar Teknik Servis , Masaüstü  Bilgisayar Parça Değişimi,  Teknik servis hizmetimiz bilgisayarınızda oluşan donanımsal ya da yazılımsal (sistem çökmesi, virüs bulaşması vb.) gibi sorunların çözülmesi ve parça satışı, bakım, onarım, servis hizmetleri verilmektedir.

Network (Ağ) Hizmetleri
Ms Windows  Windows 7 , Windows 8 , Windows 10 Satış, kurulumları ve yapılandırması, kablolu veya kablosuz network sistemleri, CAD5, CAD6 ve Fiber Optik, Multimode, Singlemode yapısal altyapı kablolama, network danışmanlık hizmetlerini, uzman enstalasyon ekiplerimizle sunuyoruz.

Güvenlik Kamera Sistemleri
Güvenlik sistemleri içerisinde kamera teknolojilerinin evlerde, iş yerlerinde, kurum ve kuruluşlarda gerekli bir güvenlik önlemidir. Kurum içerisinde veya dışarısında meydana gelebilecek muhtemel olayları önlemeye yönelik caydırıcı tedbirler bakımından güvenlik kamera sistemleri maksimum fayda sağlamaktadır. TruVa Bilgisayar Ve Güvenlik Sistemleri olarak, kurum ve kuruluşların ihtiyaç duydukları kamera sistemleri teknolojilerinin sağlanmasında rol almaktayız. AVM, hastane veya kamu kurumlarında iç ve dış güvenliği temin edecek güvenlik sistemleri projelendirme, tasarım ve uygulamaya dair çalışmalar firmamız tarafından neticelendirilerek, optimum fayda sağlaması için gereken projelendirme yapılır.

Bilgisayar Bakım Anlaşması
Ticari işletmeler için bilgisayardan kaynaklanan en ufak sorun, hem personelin vakit kaybına hem ticari zararlara sebebiyet vermektedir. O zaman sorun meydana geldikten sonra çözüm bulmaya değil, sorunun meydana gelmesini engellemeye çalışmak gerekmektedir. Bunun en geçerli ve ekonomik yolu, Bakım Anlaşmasından geçmektedir.

Hosting Hizmetleri
Şirketinizin Sitesi ve Mail Sisteminin kurulumu hizmeti verilmektedir.